Informacje

o naszej restauracji 

Pizzeria z dostawą Kraków

Chcesz zamówić smaczną pizzę z dostawą w Krakowie? Szukasz pizzerii, w której szybko, wygodnie i sprawnie zamówić można pizzę, która będzie do Ciebie ekspresowo dostarczona? Świetnie trafiłeś, liczymy na to, że już za chwile zechcesz zapoznać się z menu naszej krakowskiej pizzerii, w której przygotujemy dla Ciebie tak smaczną pizzę, jakiej jeszcze nie jadłeś!
Już dziś możesz przekonać się dlaczego słyniemy jako jedna z najlepszych pizzerii z dostawą w Krakowie. Nasza pizza przygotowywana jest zgodnie ze sprawdzoną recepturą, dzięki której jest tak bardzo smakowita. Nasze ciasto zachwyci Cię tak samo jak wysokiej jakości składniki, które znajdują się na naszej pizzy. Decydując się na zamówienie w naszej pizzerii będziesz miał szansę skomponować pizzę według własnych upodobań dodając do niej właśnie te składniki, które lubisz i na które masz największą ochotę.
Zależy nam na tym, abyś wiedział, że w naszej pizzerii pracują tylko doświadczeni pracownicy, zarówno w kuchni, jak i w obsłudze klienta. Nasi pracownicy kulturalnie i sprawnie przyjmą Twoje zamówienie, doświadczony kucharz przygotuję Twoją pizzę korzystając ze swoich umiejętności, a dostawca dowiezie ją na wskazany przez Ciebie adres szybko i sprawnie, dzięki czemu będziesz mógł się cieszyć smaczną i gorącą pizzą. Naszą pizzę dostarczamy do domów i biur klientów mieszkających w takich dzielnicach i osiedlach Krakowa jak: Nowa Huta, Prądnik Czerwony, Mistrzejowice, Oświecenia, Avia, Bieńczyce, Bohaterów Września.
Nie zwlekaj, ale już dziś dołącz do Klientów zadowolonych z naszej pizzy z dostawą w Krakowie. Sprawdź menu i zamów online lub telefonicznie!