Informacje

o naszej restauracji 

Pizzeria Kraków - płatność kartą

Masz ochotę na pizzę, ale właśnie dziś zabrakło Ci gotówki? Nie ma żadnego problemu, zachęcamy Cię do zapoznania się z menu naszej pizzerii, w której zamówić możesz pizzę z dostawą w Krakowie, za którą zapłacisz kartą. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Twoje oczekiwania. Sprawdź menu i złóż zamówienie online lub telefonicznie!
pizza w krakowie z platnoscia karta
W naszej pizzerii zawsze dbamy o to, aby przygotować smaczną pizzę. Bazujemy przy tym na sprawdzonych przepisach i na wykorzystaniu świeżych składników o bardzo wysokiej jakości. Naszym Klientom dajemy pełną dowolność w zakresie wyboru składników, które znajdą się na ich wymarzonej pizzy, dodatkowo oferujemy im różnego rodzaju promocje, a także możliwość realizowania płatności za zamówioną pizzę przy pomocy karty.
Zamawiając u nas pizzę już w czasie potwierdzenia zamówienia online, korzystając z systemu szybkich płatności wybrać możesz właśnie taką formę płatności, dzięki czemu opłata za zamówienie pobrana zostanie z Twojej karty.
Bardzo dbamy o wygodę naszych Klientów i cieszymy się, że również na tym polu spełnić możemy Twoje oczekiwania. Zależy nam na tym, abyś już teraz złożył swoje zamówienie, zapłacił za zamówioną pizzę kartą. My zrobimy wszystko, aby na wskazany adres w Krakowie dotarła ona jak najszybciej, abyś mógł cieszyć się jej niepowtarzalnym smakiem!