Informacje

o naszej restauracji 

Pizza Prądnik Czerwony

Chcesz zjeść naprawdę dobrą pizzę na Prądniku Czerwonym w Krakowie? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Trafiłeś właśnie na stronę internetową sprawdzonej pizzerii Jazz, w której sam skomponujesz sobie smakowitą pizzę, którą my dla Ciebie przygotujemy i dostarczymy Ci w zawrotnie szybkim tempie, niezależnie od tego czy zamówisz do domu czy do biura na Prądniku Czerwonym! Nie zwlekaj, sprawdź nasze menu, skomponuj własną pizzę, a następnie zamów ją przez internet lub telefonicznie!
Na Prądniku Czerwonym wiele pizzerii z Krakowa dowozi swoje jedzenie. Wybór jednej z nich może być dla Ciebie bardzo trudny, my jednak chcemy przekonać Cię do tego, że zamówienie w naszym lokalu jest jedyną słuszną opcją. Musisz wiedzieć, że w naszej pizzerii zatrudniani są sprawdzeni kucharze, którzy stosując sprawdzone przepisy przygotowują na bazie zawsze świeżych i starannie wyselekcjonowanych składników pyszną pizzę, która zachwalana jest na terenie całego Krakowa. O dobrej opinii odnośnie naszej pizzerii na Prądniku Czerwonym przekonasz się zerkając do zakładki opinii na naszej stronie lub też przeglądając opinie, jakie internauci wystawiają nam w innych miejscach internetu.
Pamiętaj, że naszą pizzę zamówić z dostawą możesz na dwa sposoby. Pierwszym jest złożenie zamówienia przez telefon, drugim z kolei zamówienie internetowe, w czasie którego samodzielnie skomponujesz pizzę z najlepszymi według Ciebie dodatkami, a następnie będziesz mógł za nią zapłacić przelewem, kartą czy też BLIKiem, akceptujemy oczywiście także płatność gotówką.
Nie zwlekaj więc dłużej, ale skosztuj naszej pizzy i przekonaj się, że jest ona wyjątkowa!