Informacje

o naszej restauracji 

Dobra pizza na telefon Kraków

Każdy z nas co jakiś czas ma ochotę na naprawdę dobrą pizzę. Jeśli i Ty chcesz zamówić dziś coś pysznego ze sprawdzonej pizzerii, to już teraz sprawdź nasze menu, a następnie skontaktuj się z nami w celu zamówienia pizzy na telefon w Krakowie. Możesz być pewien, że specjalnie dla Ciebie przygotujemy smakowitą pizzę,a następnie ekspresowo ją do Ciebie dostarczymy. Obiecujemy, że będziesz zadowolony i chętnie wrócisz do nas po kolejną pyszną pizzę!

Zamów pizzę przez telefon: 12 640 27 71, 12 640 27 72


Dla wygody naszych Klientów nasza pizzeria przyjmuje zamówienia na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zamawianie pizzy online, za pośrednictwem naszej strony internetowej. Druga opcja to zamówienie pizzy w Krakowie na telefon. Naszym Klientom pozostawiamy całkowitą dowolność w kwestii zamawiania pizzy właśnie z takimi składnikami, na które właśnie dziś mają oni ochotę. Jeśli więc właśnie dziś chcesz zamówić telefonicznie smakowitą pizzę, to nie trać czasu, ale już teraz zadzwoń do nas, przedstaw nam swoje oczekiwania, a my przygotujemy dla Ciebie pizzę, w której zwyczajnie się zakochasz!
Jesteśmy przekonani, że nasza pizza spełni Twoje oczekiwania, a to dlatego, że dbamy o to, aby każdy z naszym pracowników w wykonywaną przez siebie pracę wkładał całe serce. Nasza pizza na telefon to nie tylko smakowite ciasto, sprawdzony przepis, ale też świeże składniki o najwyższej jakości. Zapewniamy, że jeśli zamówisz u nas raz, to później chętnie będziesz robił to ponownie, o czym przekonało się już wielu naszych Klientów, którzy wystawiają nam bardzo dobre opinie!